8-9 III: Dzień kobiet w sukience

Twe Sukienki – sklep bez spodni – to coś więcej niż stacjonarny czy internetowy. To miejsce kobiecych spotkań podczas organizowanych przez nas cyklicznych wydarzeń. To swego rodzaju klub dla kobiet, gdzie można zakupić stylowe sukienki ale także napić się kawy w kobiecym gronie i skorzystać z porad specjalistów od wizerunku. Na naszych spotkaniach organizujemy także spotkania z inspirującymi kobietami, które są przykładem kobiecej elegancji i prostoty.

Już 8 i 9 marca kolejne nasze spotkanie pod hasłem „Dzień kobiet w sukience”. Zapraszamy wszystkie Panie, które pragną podkreślić swoją kobiecość i szukają miejsca oraz osób, które im w tym pomogą.
Jest to doskonała okazja, by porozmawiać ze stylistką, wizażystką, a także poznać wiele inspirujących kobiet .
„Dzień Kobiet w sukience ” to wydarzenie organizowane w jednej ze stylowych, warszawskich kamienic przez „Twe sukienki sklep bez spodni”. Chcemy zachęcić współczesne kobiety do noszenia sukienek i spódnic, które podkreślają naszą kobiecość i delikatność. Nie zabraknie także kobiecych rozmów przy gorącej kawie i herbacie. Adres wydarzenia oraz szczegóły jak zawsze zostaną podane po wcześniejszym zapisie na sklep@twesukienki.pl

Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/events/1852233488327633/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *